| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chtěla jsem dodat, pracuju někdy dost dlouho, mladší bývá v družině do 15hod, dvakrát týdně má kroužek. Jasně, že se někdy stane, že je i odpoledne doma nějakou dobu sám. Taky mě to mrzí, ale co naděláme.
Dcera jde nyní na vysokou do jiného kraje, družina už nebude, momentálně se starám, jak to budeme zvládat sami se synem dál :-(
Ale věřím, že to dáme. Budou nějaké kroužky...
Znovu si uvědomuji, jak jiná doba je oproti mému dětství, tedy já jsem už 45+ ...
Vyrůstaly jsme jen s mamkou, dělala i odpolední směny, my se sestrou jsme se musely obstarat samy a domácnost, zvířata k tomu. Vůbec to ale nevnímám jako újmu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.