Modurit v pohodě na cokoliv i na umělecké výrobky. Důležité si ho rozválet do měka a ruce a nástroje vlhčit vodou. Vyrábí se v několika barvách a bílý si můžeš přibarvovat barvami nepo pigmenty. Vyrábím z něj spoustu věcí a za roky používání jsem přišel na spousty fíglů. Udělám s ním jak hladké věci, tak různé struktury. Po vytvrzení vařením nebo v troubě nebo horkovzduškou lze hmotu dále dopracovávat řezáním, pilováním, vrtáním apod. Někdy požívám i řezbářská dlátka. To co jsem viděl udělané z Fimo hmoty zvládám i z moduritu. Na některé věci, ale Fimo používám radši. S moduritem experimentuji - již jsem do něj odléval sádru i cín, žehlil ho starou žehličkou, tavil ho hořákem, míchal ho s polystyrénovými kuličkami, pilinami i cementem - je to o zkoušení a hledání hranic co s ním jde udělat. Měsíčně ho zpracuji cca 3 kg
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.