| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Otázka je jasná - našla jsem novou práci, nástup možný přesně v den po dni, kdy mi vyprší pracovní smlouva na dobu určitou.

Poradíte mi někdo, nebo hodíte odkaz, kde něco zjistit?

Vím, že zaměstnavatel automaticky předpokládá prodloužení. Zaměstnavatel je navíc někdo jiný, než kde skutečně pracujeme - jsme agenturní zaměstnanci. Agentura běžně se zaměstnanci doslova vyj.bává, běžně vyhazuje na hodinu (v tomhle provozu není nic těžkého najít závažné porušení, navíc co si budeme povídat, na jednu stranu přivírají nad něčím oči, ale když se jim to hodí, tak to použijí proti lidem......) Vím, že když někdo chce dát výpověď, tak běžně dělají problémy, servou výplatu co se dá, nahází pokuty za všechno možné i nemožné.......

Vím, že poslední výplata bude žalostná, ale ráda bych ušetřila průvanu alespoň tu předposlední, což se dá udělat pouze tak, že oznámení o neprodloužení smlouvy si ponechám až na den po výplatě, což je až 25.den měsíce a smlouva končí 31. .......... takže bych to chtěla oznámit nejdříve šest dní před koncem......

To jen tak na dokreslení situace, proč to chci říci co nejpozději

Dík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.