| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škola od 9 a stejnokroje?

Musím říct,že jsem momentálně bez práce.Tam co jsem pracovala mi odmítli posunout pracovní dobu o pouhých 15min,abych stihla doběhnout pro děti do školky v 16:30.Je to problém.doteď jsem nesehnala nic co by mi to dovolilo stihnout.Manžel jezdí v 19h domů.
Syn jde v září do školy. Budeme ho vozit za město do malé školy(1-5.třída).Celkem jen 62dětí.Mělo by jich být v září asi 10-12 ve třídě.Snad to tam bude lepší než ve městě.
Známí mi vykládají jak musí kupovat to a to oblečení.Nic po nikom nepřichází v úvahu.To by i ty uniformi vyřešili.
Když byl malý tak jsem si říkala budu ho učit doma a bude to,občas něco upaličkuju, upletu, uděláme výstavu.Budu s nima doma.Ale nejde to nevydělám si tolik a ty min. zálohy by nás zrujnovali.Tak jsem to pozastavila a čekám jestli osvobodí aspoň řemesla.A z jednoho platu by jsme nevyžili.Tak jsem to vzdala a našla aspoň malou školu pro mé čisté svědomí.Byli jsme tam v listopadu na dni otevřených dveří a synovi se tam líbilo.Dokonce se mnou odmítl jít na další zápis.Prý jinam nechce.Tak doufám,že ho to nezklame.

Ještě zareaguji na různé experimenty na školách.Taky na nás jeden zkoušeli.Tak se podělím.Nebyl tak příjemný. Přidali nám 1hodinu tělocviku,matematiky a jazyku(němčina a angličtina).Bohužel škola nám tím pádem nezačínala 3x za týden v 8h,ale už v 7:05h jinak by jsme to nestihli.Navic jsem do školy 30km dojížděla a spojení nic moc.Vstávala jsem ten rok ve 4:20h. A v 5:10h mi jel autobus.Ve škole jsme byli lehce po 6h a do 7 se nudili.A dva dny z toho ještě byli do 15:30.a domů jsem dorazila až po 18h.Uplně vyřízená šla jsem zrouvna spát.
Doufám,že se z dětí už nedělají pokusní králíci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.