| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anno, ale ta holka neumírá hlady, předtím se měla velice dobře, měla co jíst, kde spát, měla finance na studium. Mohla si k tomu někde normálně slušně přivydělávat, třeba i tím způsobem, že by se jí to mohlo v karieře ekonoma jednou hodit. Prodávat své tělo kvůli tomu, aby si mohla kupovat Smartphone za 20 000 a značkové oblečení mi přijde morální úpadek jak prase. Pokud je někdo promiskuitní, tak je to přece zcela něco jiného. Takový člověk mi přijde daleko více morálně výše než prostitut.
Takováhle mladá prostitutka je jednoznačně materiálně zaměřená a veškeré životní hodnoty má postavené na hlavu. Docela by mě zajímalo, jak byla vychovávána, jesli to byla taková ta naparáděná holčička bez zájmů, co s maminkou jen obrážela butiky, nebo měla naopak velmi přísnou a uzurpátorskou výchovu, nebo byla v dětství zneužívaná. To se tu ale asi nedozvíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.