| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, já jsem měla poměrně pohlcující práci, musím říct, že přes velký adrealin jsem měla dojem, že se výrazně realizuji, řekla bych, že mě to bavilo. A taky jsem poměrně slušně vydělávala. Pak ta firma skončila a já jsem byla uprostřed krize bez práce, můj muž už byl ve fázi předchorobí, takže se tu tak nějak bimcal, na první pohled do vypadalo, žeš musíme do půl rou zhynout hlady rp. skončit pod mostem. hele, neskončili jsme, jak je to možný? Nevím sama, nějaké šťastné náhody, PB nás měl rád.
Já jsem si budovala malou cestobku, Monty u toho tenkrát byla~x~ , taky jsem dobrovolničila, bylo léto.., pak šla malá do první, samá nádhera..Přišla nabídka "seriozí" průměrně placené práce. nechtělo se mi vůbec, ale ustoupila jsem obavám mého depresivního chlapa a vzala sem to. Jezdila jsem do Černic (z centra), večer jsem se připotácela schopná tak max si vylejt hlavu, nikoliv se o něco zajímat a pokoušet. byla jsem dutá, blbá, stará, ale pracovala jsem.
Pak přišlo, co přišlo a ať už bude cokoliv, po padesátce hodlám pracovat chytře. Pokud by se stal zázrak a mohl to dělat manžel, tak začnu i uklízet:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.