| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No síla. Moje dítě si vykloubilo ruku na kole před dvěma lety. Byl to normálně úraz se sanitkou, šílenou bolestí a šokem pro všechny zúčastněné.

Libiku, hele kdyby na té motorce /kole jel někdo tvůj blízký, z jakého úhlu pohledu bys to popisovala ? Taky bys něco o homologovaných dracích ?

Bráchovi se taky stal kuriózní úraz. Když mu bylo pět let, bumerang /určitě nehomologovanej/ mu na pláži přetrhnul achilovku. Děsná prča...taky liduprázdná pláž. Náhoda je blbec, ale připadá mi jako rouhání si z toho dělat legraci. Fakt že šlo o odlehlé místo, kde se motorkáři nevyskytují.. Na silnici se občas účastníci provozu vyskytují. POchopila bych to jedině, kdyby to bylo na poli.


Kdyby na Ladronce spadl cizí drakk na moje dítě a rozbil mu třeba hlavu, naštve mě to dost. A to je místo, kde Pražané pouští draky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.