| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škola od 9 a stejnokroje?

Jsem proti uniformám. Nikdo mi je nedá zadarmo a kolik jich budu muset pořídit, když mi dcera většinou odrovná každý den jedno oblečení.
Holky budou muset nejspíš chodit v sukni po celý rok, to znamená i v zimě v třeskutých mrazech a akorát si uženou zánět močáku. Kluci naopak v létě budou muset nosit dlouhé kalhoty místo kraťasů.
Další hledisko je finanční. Počet oblečení se dětem nezmenší, odpoledne na kroužky, o víkendech a o prázdninách v uniformě chodit nebudou. Uniformy budou znamenat pro nás oblečení navíc a i kdyby nahradily nějaký ten kousek oblečení, bude jejich pořízení určitě dražší než oblečení ze sekáče, od vietnamců, či jiných levných obchodů (nikde jinde oblečení nenakupuji). Jak se budou řešit případy, kdy žák bude alergický na materiál použitý na uniformu (na vojně v takovém případě dostali modrou - manžel pár takových případů zažil).
A co učitelky, pochybuji, že všechny poznávají děti podle obličeje. Určitě je jich pár krátkozrakých (jako já) a děti rozlišují hlavně podle oblečení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.