Anni, přece Cita tvrdila, že v Norsku se o tom nepíše. Že jen Češi rozpoutali hysterii. A podle pěstounů se Denis o české věci nezajímá.
Ale pokud se budeme držet faktů, o starším chlapci nevíme už rok a půl vůbec nic. Jestliže v Norsku děti patří samy sobě, neměl by mít možnost vypovídat před komisí? A pokud by to pro něj bylo zatěžující, neexistuje nějaký psycholog, který by ho vyzpovídal?
O mladším víme to, že se mu schůzky s Evou líbí a že má dvě mámy. To je zaznamenané. Ovšem podle BV požaduje zkrácení schůzek na 15 minut a český pas (ano, typické požadavky šestiletého dítěte).
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.