| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škola od 9 a stejnokroje?

Ahoj Xantipo,

já tě naštvu, jo? :-^

Náš nejstarší chodí na soukr. gympl, kde začínají až od 9. A navíc to má zhruba 5 minut chůze. Ironie je, že mu vlastně nedělá problémy vstávat brzo.

Taky bych řekla, že je nesmysl prohlašovat, že si na ranní vstávání člověk může zvyknout. Teď už několik let vstávám zhruba v 6, abych ráno stihla vykopat oba mrňouse do školy (předtím do školky, že) a pak dojet do práce. Naštěstí nemám pevnou pracovní dobu, takže klidně můžu přijít třeba po deváté. Ale pak mi to zas chybí odpoledne, hromadí se mi práce a nestíhám. Bohužel družina je do pěti, školka byla taky tak. A já to mám tak tři čtvrtě hodiny cesty - z Jižňáku do Dejvic. Ještěže se u nás v práci moc nehraje na dodržování nějakých těch osmi hodin na pracovišti. Prostě si musíme udělat svoje a být aspoň občas k sehnání - což není jednoduché, protože část času trávíme pobíháním po fakultě a řešením problémů uživatelů. Ale co jsem chtěla říct: ráno se probírám tak půl hodiny, než jsem vůbec schopná vstát. Fungovat začnu až tak kolem té deváté, a když odpoledne dorazím domů, jsem většinou dost groggy. Ovšem když mám nějakou dobu možnost vstávat podle sebe, budím se až mezi osmou a devátou, zato ale normálně funguju do půlnoci i dýl. Při vstávání v šest mi nepomůže jít spát dřív. Prostě neusnu a jen se převaluju, i když jsem utahaná a ospalá. Pokud si můžu ráno přispat, stačí mi mnohem kratší celková doba spánku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.