| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vám děkuji za rozbor dcery a můj, ale dotaz zněl jinak. Že je dcera neopatrná a zbytečně na sebe všechno vyslepičkuje každému, to jsem zmínila v úvodu a nepotřebuju vědět ani váš názor, jak dlouho má počítač. Je to hodná holka, v kolektivu oblíbená, každý za ní přijde s problémem, je velmi zručná a nadaná v jiných věcech, ale snad nechcete, abych jí vzala noťas, protože je naivní a neumí zhodnotit rizika. Je jí právě těch 18 a kdyby byla bez přístupu k netu, zas mě tu upranýřujete, že nemám právo jí to zakazovat. Nakonec to potřebuje ke studiu. Je naivní a důvěřivá po manželovi a nezavrhnu jí kvůli tomu. Vysvětluju a poučuju ji dál, to mi zas napíšete, že bych jí už měla nechat a neprudit pořád kázáním. Takže když dovolíte, naši rodinnou situaci a dcery schopnosti si posoudíme sami. Odpovězte mi, prosím, na dotaz, co s tím, že je na fb nějaký člověk, který si zjišťuje o mladých holkách soukromé věci (o naší dceři něco věděl už dřív, než jí napsal poprvé), který si do přátel chce přidávat právě jen děvčata a zve je kamsi s ním ven a který za žádnou cenu nechce sám sebe nijak identifikovat. Psala jsem, že se o totéž pokoušel i u dcery kamarádky, která ještě zletilá není. Přidala by si ho do přátel taky, ale včas jsme ji varovaly. Takže mě zajímalo, jak zjistit, jestli od něho hrozí nějaké nebezpečí nebo ne. Doufám, že snad můžete domyslet, že totéž by mohl udělat nějaké mladší a nemuselo by to dobře skončit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.