| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tady je zase kazdej chytrej jak radio

a co asi mam delat, kdyz si napred pozvu 5 ks 9-letych holcicek, ktere se na tom domlouvaly dlouho a moje dite to melo za odmenu, partner zrovna nebyl doma, vsechny jsou slusne hodne holcicky ze stejne tridy, ktere se dobre uci a nezlobi, nacez prijde ocekavana noc (patek) a holcicky se zmeni v nerizene strely, ktere pousteji nahlas hudbu, zaroven DVD, tanci, behaji po byte, vsechno vytahuji, rvou jak na lesy....nakonec moje dite usnulo asi o pulnoci a nektere holcicky nesly spat vubec

rvat jsem na ne nechtela, abych jim to uplne nezkazila, tak jsem je nechala byt a priste jsem je nepozvala, jak jednoduche....od te doby je dite zve uz maximalne po dvou, to se da zvladnout

jooo, clovek se porad uci

moje dite si zase neuzije prespani, kde je maminka zazene v 8 do postylek a pak je chodi kontrolovat, jestli nevylezaji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.