| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Me tohle znicilo na dlouhou dobu vztah se sourozencem.
2x-3x tydne jsem ho musela vypravit na autobus do skoly a odvest ho tam. Kazdy den po skole cekat az skonci v druzine a odvest ho domu a postarat se o nej nez nasi prisli z prace. Bylo to peklo (kdyz on sel do 1.tridy ja sla do 5.)
Bracha neposlouchal, delal naschvaly - treba skakal pod autobus a auta a desne se bavil jak jsem zjancena, behal po ulici a rval z plna hrdla "Husak je debil" coz by bylo legracni, kdyby se o nas furt nestarala STB. Casto jsem bezmoci brecela. On vedel, ze ja mam za nej zodpovednost, ale nemam zadne pravomoce.
Kdyz jsem si vecer doma postezovala, tak me nasi sice politovali, ale zaroven tam byla ta superdebilni veta "jsi starsi, tak musis ....." nebo "mas vic rozumu" atd.
Brachu si pak vzali bokem, kde mu domluvili, on nasliboval hory doly a kdyz pak sel kolem me, tak jen vyplazl jazyk. Citila jsem se hrozne, strasne me stvalo, ze me rodice nepodpori (oni se snazili, ale tim, ze mu domlouvali v me nepritomnosti mi to proste tak prislo) ~:(
Vrcholem pak bylo, ze si na mou zodpovednost za bratra zvykli i ve skole, a kdyz neco provedl, tak si me zavolali a potrestali me s nim!
To, ze jsem byla prakticky izolovana od spoluzaku, kteri se po skole schazeli, o tom ani nemluvim ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.