| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pořád se v tom plácám, předloni jsem dala v práci výpověď a šla pracovat jako osvč z důvodu velmi náročného časového vytížení. V obou případech stejná firma, téměř nikdy neutuchající psychický nátlak (v noci se věčně budím nebo nespím a přemýšlím nad prací). Dost jsem tenkrát trpěla tím, že svoje děti vidím minimálně, jsem dost pro rodinně založený člověk. Manžel v tu dobu jezdil domů jen na víkendy, tak jsem se ze všeho mohla zbláznit a přešla jsem na osvč úvazek s vidinou více času stráveného se svojí rodinou. No, od loňska manžel změnil práci, domů jezdí každý den, já jsem bohužel pořád ve stejném časovém presu. Jinak mi loni ještě byla diagnostikován komplikovaný typ cukrovky, dle lékařky nemoc způsobená stresem.
Ovšem, pokud bych práci změnila, dost bychom spadli finančně, což mně by ani nevadilo, abych byla upřímná, tak mě ty peníze ani netěší. Pořád mám pocit, že se s manželem jen za něčím honíme a život nám proplouvá mezi prsty. Bydlení máme moc pěkné, samo že by se pořád dalo vymýšlet, ale to už fakt byly kraviny k životu nepotřebné typu přístavba společenské místnosti na kulečník atd. Hypo nám končí příští rok.
Znáte někoho, kdo radikálně změnil práci a byl resp. je spokojený? Dneska bych měla jít pracovat a nejsem schopná se přemluvit, od rána jsem nevrlá a protivná na široké okolí. (U mě ta potřeba zabezpečit rodinu asi pramení z dětství, od 13 let, co jsem si pro sebe nekoupila, tak jsem neměla, na brigády jsem chodila na babiččinu občanku a prostě mám hrůzu z toho, že by toto měly prožívat moje děti).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.