| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a libiku, jenže než se posune společnost...to si ještě počkáme.
Někdy stačí jednat jen v tom svém malém světě...
A někdy to nestačí.

Sice žijeme ve světě tlaku, rychlosti, shonu, stresu, jenže za to právě zase hooodně platíme. Je na každém, zda si vybere nějaký přiměřený střed (je to těžké)...a nemusí jít proti proudu, stačí nenechat se jím strhnout.
Iž i lékaři hovoří o relaxaci, meditaci, spirituálním světě, modlitbě...to všechno je protiváha toho tlaku...a může to být hodně vnitřní, neokázalé.

Mám bohužel zkušenost těsnou...i svou, nemluvím o tom, co jsem nezažila a s čím jsem se prala sama. Vím, že je to těžké.

Zkouším se řídit tímhle...ne vždycky se mi to daří:

Za dar rozlišování

Bože, dej mi sílu,
abych změnil věci,
které změnit mohu,

dej mi trpělivost,
abych snášel věci,
které změnit nemohu

a dej mi moudrost,
abych rozeznal jedno od druhého.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.