| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co to znamená, že ví? Že podle dostupných lékařských informací je pacient nevyléčitelný?

Tolik lidí, už vědělo, informovalo, házelo procenty naděje na vyléčení(to je věc, která mě zajímá, kde ty procenta berou). Mně osobně třeba informace před operací syna, že naděje na úspěšnost je 10-20% nepřidala nic, jen mě posunula blíž k nějaké psychiatrické diagnoze. A i po té operaci - jeden lékař(primář) se hned po operaci tvářil optimisticky, druhý nám deset minut po něm sdělil s rukama v kapsách, že zdaleka není vyhráno, protože septický šok je těžký soupeř a ať nejásáme. Každopádně jsem pak vyhledávala raději primáře, protože naděje je dobrá.
Jsem v kontaktu s mnoha rodiči, jimž někdo někde řekl, že jejich dítě nedožije rána, nedožije roku, nedožije 6 let. A teď posílají fotky jejich dětí, které nevypadají, že by byly mrtvé nebo se chystaly to zabalit. Většina z nich přežije své rodiče a tak to má být.

Moc se mi líbilo, co mi řekl pan profesor, který syna operoval v jiném zařízení o měsíc později, že kdo nevěří na zázraky není realista.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.