| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znala jsem pár lidí, co nuceně a hledali pozitiva. Někteří našli a realizovali se potajmu a někteří to nedali. To byla jiná doba.

Aktuálně znám pár lidí, co se neživí svou profesí, protože to asi nebyl jejich šálek kávy.

Třeba architekta, co nemá nahrabáno, živí se jako messenger a lékaře, co žije z nevím jakého podnikání a rodinného majetku a funguje jako terénní sociální pracovník.

Sama jsem živnostník a postupně vidím to ořezávání na okolních v podobné situaci, že se snaží zbavit dluhů (třeba v podobě hypoték) a jak nároky na živnostníky rostou a věk také, tak raději méně peněz a víc klidu.

Podobně to funguje u zaměstnanců, nároky na ně rostou a nemládnou.

Mám docela dobrý vzorek v řidičích MHD.... tam mají velmi silné odbory, je to poměrně dobře placená práce. No a je po nich docela slušný hlad.

Mají dobré platy (ne skvělé), oděvy, stravenky, víc dovolené, opravdu regulérně placené přesčasy, soboty, neděle, svátky - bavím se o Praze - a přesto lidi nejsou.

A ani se nedivím..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.