| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopretinko, ani nevíš, jak ti závidím tvou situaci. Pokud jde jen o to, že by vám chyběl přebytek, není nad čím přemýšlet, udělej to.
Mám velmi náročnou práci, nedávno mne překvapili kolegové lékaři (někteří ještě praxi mají, jiní už ne), kteří se zamýšleli, jak dlouho se tato práce dá dělat vzhledem k její náročnosti a že práce lékaře je proti tomu pohoda. Já jsem ten člověk, co se lékařů vždy zastává, že jsou přetížení, mají služby, leckdy špatně placení....
Moje práce mě baví, ale oficiálně mám 1,5 úvazku a na podzim to byly vzhledem k okolnostem spíš 2 a ikdyž dělám z domácí kanceláře (kromě služebek), tak den je plný stresu, bojuju o každou minutu (obrazně řečeno, ale skoro jo). Nebudu uvádět ddetaily, ale kdyby bylo dost lidí a nemusela bych dělat tyto přetažené úvazky, bylo by mi hej, jenže musím počkat, až firma někoho nabere a mezitím zase přicházejí nové projekty....
Kdyby to bylo jen trochu možné, sekla bych tím hned nebo radikálně snížila úvazek, ale bohužel jsem už několik let jediným živitelem rodiny a jiné příjmy nemáme, takže pro nás by to bylo likvidační.
Nezbývá mi než věřit, že mi antidepresiva pomohou pár měsíců vydržet a že se situace brzo stabilizuje. Naštěstí jsem poslední dobou málo nemocná, tak držím. Ale sanžím si ulevovat co to jde a 2 týdny vánoční dovolené mi zachránili psychické zdraví (spolu s AD). Leden by ze začátku mohl být klidnější......
Přeju, ať se ti podaří vše ke tvé spokojenosti~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.