| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

proti pojištění obecně nic nemám, naopak, díky za ně

ale mám zkušenost, že po tobě chtěj podepsání smlouvy, klidně bez toho, aby sis to přečetl
jednou jsem byla u pojišťovačky asi 3-4, chtěla jsem pojistit chatu proti vykradení, popsala vše, klidně by mě pojistila. Ale po přečtení smlouvy a podmínek jsem zjistila, že bychom z pojistky nedostali nic, protože např. jsou tam nízko okna, veranda... a takhle jsem u ní byla několikrát. Na konec se chata ukázala nepojistitelná, ale ona by mě klidně pojistila a až by nás vykradli, tak bychom nedostali nic. Tj. nesolidnost.
Neříkám, že to dělají všichni, ale předpokládám, že ten byznys je do toho tlačí. Příliš času s klientem nestrávit. Já bych to takhle dělat nemohla. Aby někdo roky platil pojistku a pak nic nedostal.
Totéž různé stavební spoření, tlačili mne do toho, abych to nečetla (samozřejmě čtu).
Půjčky - no já bych na to neměla. Ano dospělí normoš člověk je klient, který si to musí spočítat, ale často po půjčkách sáhnou lidé v tísni, neschopní dobře uvažovat... lidé, kterým když někdo říká nebojte, půjčte si, kdyžtak se pak nějak domluvíme se splátkami a podepíšou, takových tržně negramotných je pořád hodně :-( příčí se mi, že na nich někdo takto vydělává, byť si mohu říct, že jsou to hlupáci a jejich problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.