| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo nevím, kolik jsi viděla pro tebe nových PC programů, když ti bylo přes 40 let, já hodně, a taky jsem pracovala s dost lidma, kteří se v nich museli naučit pracovat, dva SW jsem školila... Ono je to s tím učením nových věcí opravdu jiné ve 20-30 než ve 40-50+ Cvičená opice se třeba obyčejný acces fakt nenaučí, natož když během jejího studia na střední škole ještě PC ani neviděla a excel se učila za pochodu bez podstaty (= základů, znalosti obecných principů PC...).

Kdo má možnost se bez pauzy v práci průběžně seznamovat s novými věcmi (a udržovat kontakty a pracovní návyky) je prostě ve výhodě. Možná nezáleží na každém kroku, ale na pár statisících už jo.

Ty máš představu, že přeci není takový problém "to dohonit". Ale všimni si toho slova. Dohnat. Pokud si myslíš, že to pro ty, co si daly např. MD-RD pauzu, není problém, tak zřejmě předpokládáš, že všechny tyhle matky jsou jako třída schopnější, než ty (častěji ti) bez pauzy. To já si nemyslím. Něco mi říká, že děti rodí a zůstávají s nimi doma úplně normální lidi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.