| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škola od 9 a stejnokroje?

Alenko, žijeme v Praze, a zatím blaze:-)))Prostě to jinak nejde, takže to řešíme tímhle způsobem.
Milado, nerozuměj tomu, že bych tě chtěl urazit, já se holt jen denně se tkávám s takovými rodinnými neštěstími, že mi tohle oproti těm chorobám, které jsou skoro na hranici smrti připadají jako prkotina, promiň jestli jsme tě urazil, ale myšleno to tak nebylo. Mimochodem znám spousty rodin, kde jim umírá dítě na leukémii a horce těžce si maminy, že mohou být s dětmi buď přímo v nemocnici, na lůžkovém oddělení , nebo byť po celý den vybojovávají s naší legislativou taky, Několik jich znám, které jsou samoživitelky, a stát na ně skoro kašle, to považuji za úplnou hrůzu bohužel tyto ženy nemají ani jak si koupit auto, aby mohli být u dětí denně, a žijí někde v podnájmu, kde jim vše spolkne nájem a péče o dítě. Tomu já osobně říkám hrůza. A víš co dělají tyhle ženy? Snaží se ze všech sil dostat tyto děti i přez jejich chemoterapie do normálního kolektivu, a v životě jsem je neslyšel,že by si na něco stěžovali nebo tak. Je mi líto, že máš nemocné děti, ale přece jenemůžeš chránit až do dospělosti, co bude tvůj syn dělat, až se na to víceleté gymnázium dostane, a bude mít věčně zdravotní problémy? a co tvoje dcera ? Co budeš po dovršení jejich dospělosti dělat ty? Vždyť tě jako starou ženskou nikdo nezaměstná, a důchod jestli vůbec nějaký jednou dostanem:-)))budeš mít minimální pro tebe samotnou to bude katastrofa. Kromě toho práce na ŽL má žena se překvalifikovala, na úplně jiný obor, a ještě u toho dělala při dětech dálkové studium, a zvládla zkoužky ne za čtyři roky, ale za dva záleží na dálkové škole atd.Prostě nechápu ženy, které mohou pracovat, a sedí doma a pláčí, že jim chybí peníze existuje taky něco, za co ženy léta bojovaly a tou je emancipace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.