| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, nemyslela jsem něco v tom vidět...jen se tam v myšlence přenést a zkusit se vžít do toho, jak se tam budu cítit.
Dělám to tak nějak celý život...pokud se nemůžu čistě rozumově rozhodnout, vcítím se a "vím" - chci x nechci. Vychází mi to.

Tobě se převrátil naruby celý život, věci jsou jinak, asi jakoby na ničem moc nezáleželo, stejně to "nepřináší radost" ~x~.
Ono to bude pomalounku odeznívat, naštěstí.
Já tahle období zažila asi 2x, 3x a bylo mi, jako kdybych žila pod tlustou temnou dekou, žiju pod ní, ani moc nedýchám, ale jen proto, že je to potřeba. Není nic zvnějšku ani zevnitř, co by mi radost přineslo...člověk jen přežívá.
Mystikové tomu říkají Temná noc duše (i když v pravém smyslu to má jiný význam)...a ten stav se dá jen vydržet...přežít...odezní to samo, pokud tomu člověk dá šanci, aby to opravdu odeznělo. Jednou to trvalo roky a myslela jsem, že to nikdy neskončí, ani jsem se nedokázala na nic těšit...strašná tmavá doba. (píšu o sobě, ne o tobě)
Ale žila jsem, pracovala, myslím, že zvnějšku ani nikdo nic nepoznal, vypadala jsem normálně...dny, týdny, měsíce (dokonce i roky) utíkaly...skončilo to v okamžiku, kdy jsem si říkala, že to asi tak zůstane navždycky a tak nějak ztratila naději, že by to mohlo být zase radostnější, že bych se mohla těšit na nové dny a vstávat s vnitřní radostí. Ty roky jsou extrém, samozřejmě...pobořilo se mi toho moc...až na úplný základ všeho, až na kost"..posbírat se bylo strašně těžké. Bylo to se vším všudy...to jen aby neděsila s roky.

Moc Ti držím palce ~x~, abys "vydržela".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.