Chlorella je vždy sladkovodní. Ovšem ta, která se pěstuje víc na jih, než je ČR, má víc chlorofilu, protože ten se tvoří slunečním svitem. Já beru na střídačku vulgaris (starý název pyrenoidosa) a sorokinianu. Vulgaris víc prošťouchne střeva- má hrubší vlákninu. Sorokiniana má jemnější vlákninu a je dobře vstřebatelná už v žaludku. Hlavní rozdíl je mezi způsobem výroby, jestli je nahřívaná, drcená nebo jinak narušená. Má totž pevnou vlákninnou buněčnou stěnu, kdyby nebyla narušena, projde traktem bez užitku- vyjde prakticky ve stejném stavu, jako vešla.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.