| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já nevím, kde čtete, že nemá hranice. Má, ví, kde jsou a že neustupuju. Přesto jí není zatěžko denně dělat scény. ví, že ničeho nedosáhne. Nikdy si nevyřvala, že nepůjde do školky, nedělám jí palačinky na snídani, protože si hvízdne, nevytahuju desítky triček. Vždycky se nakonec obleče a přiopraví. hranice je: Máš na výběr ze 2-3 možností (většinou 2), oblečeš se, nasnídáš, učešu tě nebo ostříhám strojkem, vyčistíš si zuby. Nevím, jaké hranice jí ještě dávat. To, že u toho ječí a mně to cuchá nervy, je fakt. Ale jak ji umlčet, to fakt zatím nikdo nezjistil. Ty kecy, že z ní dělám manipulátora a že ji nechávám dělat si, co chce, jste si fakt mohly odpustit. Psala jsem rovnou, že radu nepotřebuju, že si jen potřebuju ulevit. Tak vám všem děkuju za to, že jste mi vysvětlily, že jsem totálně neschopná. A ještě mi sem pošlete sociálku, ta na mě patří. Však se tu ví, kdo jsem, tak to nebude až tak složité. A rovnou si o ni můžete zažádat, že ji chcete do péče, že vy jste přece zkušeněkší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.