| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já mám jedno dítě, takže to řešit nemusím, ale mám o rok a půl mladšího bratra a nemám pocit, že by naši rodiče někoho z nás upřednostňovali...možná je to tím, že jsme věkově blízko sebe, navíc kluk a holka, takže to nebylo takové to klasické sourozenecké soupeření a srovnávání, jako to bývá třeba u dvou holek...naši se na nás obou snažili vidět a chválit to lepší, co se nám dařilo, nikdy nám nedávali najevo, že jeden z nás by byl něco víc, než ten druhý....to dělala jen jedna z babiček, pro kterou byl kluk prostě něco "víc", než holka, takže na mně pořád něco kritizovala, ať už to byly dlouhé vlasy...pořád se mě snažila vnutit, že krátké jsou lepší, mluvila přede mnou hanlivě o mamce apod....ale mně to tenkrát bylo celkem fuk, moc často jsem se s ní nevídala, později už vůbec a naši, ti nás brali oba stejně:-).
Jinak na otázku, jestli mi vadí, když přede mnou chválí někoho jiného...ne, nevadí, pokud toho dotyčného chválí právem za něco, co se mu povedlo a pokud mne přitom nikdo nesráží...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.