| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
u nás ale neprobíhalo tolik ani "podívej se na Gábinku" jako spíš "ty jsi taková maková" za vyjmenování všech možných negativ ještě různě expresivně zabarveným jazykem, to nešlo si blbě nepřebrat. Se sestrou mě moc nesrovnávali, to ona je o dost mladší a prý jí pořád předhazovali moje samé jedničky, až nakonec dospěli k tomu, že nemá na to jít studovat VŠ a musela ji dodělávat až po 30. To bere hodně úkorně zas ona. Teď, když už jsme obě dospělé, samozřejmě srovnávají, ale sestra je štíhlá, má dobře vedenou domácnost, narozdíl ode mě "optimální" počet dětí 2, má harmonické manželství i vztahy s okolím a i když dostudovala pozdě, tak v kariéře už mě předběhla, pokud tím vezmu to, že pracuje na samých VŠ postech. Takže ono ani není, co na mě vypíchnout poslední dobou hodného chvály, to přiznávám. Sestře ale naši maximálně pomáhají, ale zas jí do všeho mluví a všechno řídí, což občas narazí u švagra. Ale mně vmetou, že kdybych se nechala taky řídit a že bych to vzhledem k povaze potřebovala víc než ona, tak bych na tom byla taky nesrovnatelně líp, na to by dohlédli. Jo, to je asi fakt.

Dítě mám jen jedno a nikoho před ním nechválím, hlavně si dávám pozor, abych ji nesrážela a osvědčilo se mi u ní spíš jí dopřát úspěch v něčem méně náročném, než ji cpát někam, kde to sice bude na lepší úrovni, ale bude tam na chvostě, to by ji hrozně demotivovalo. To má asi po mně, MM je jiný, ten se pořád cpe někam výš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.