| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No je to škoda, když si firma neváží zaměstnanců - pokud mi firma běží hladce, nevidím důvod, proč někomu nedopřát slušný plat. Za každou cenu jet na výkon není správná cesta, ale bohužel, ne každý to tak vidí.
Jako seniorovi (pozice, jinak mi 40 teprve bude), se mi práce dost blbě hledá. Pokud je to urgentní, tak hrozí, že platově si pohorším. Na stejnou práci půjde spousta lidí za poloviční plat a nedá se říct, že jí udělají o nějak výrazně hůř, ten rozdíl je v tom, že já znám legislativu, řešila jsem už spoustu problémů, takže právě problémové situace řeším efektivně, poradím si samostatně ve všech činnostech týkajících se oboru. Ne každá firma tohle chce, někomu stačí ta průměrná práce, někdo má větší nároky (složitější projekty)...dneska není problém být na seniorské pozici ještě před třicítkou ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.