| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu. ~6~
Ale to není o věku, to je názoru jednoho zaměstnavatele. Buď si zaměstnanců cení a platí je dobře nebo ne.

Hele když jsem začínala na své pozici, měla jsem 12 000 bruto. Nemyslím brigády, kterými jsem začínala, ale svou první práci na HPP na plný úvazek včetně zodpovědnosti a nutnosti znalostí. Vzala jsem to, protože jsem se musela chytit. A to byl rok 2012. Když jsem udělala tu chybu, že jsem se před tchánovci zmínila, jak málo to je, na to co musím znát a že prodavačka u nás v penny má taky tolik, nemusí skoro nic umět, nemá zodpovědnost, nemusí se učit a školit, ráno tam jde, odsedí si svoje, pak má padla a pohoda. Jako neříkám, že je to pohoda práce, to ne, ale chtěla jsem říct, na co jsem v potu tváře při brigádách a rodině studovala, když jsem na tom pak stejně jako nekvalifikovaná síla? Dostala jsem pěknou sodu, co si to vůbec myslím, kolik bych jako nechtěla, mladá a blbá a chtěla bych mít kdovíjaké peníze. No nehorázná drzost chtít jako mladá plat odpovídající pozici.

Dneska jsem finančně někde jinde, takže to určitě za to tenkrát stálo. Ale chtěla jsem říct, že to je o přístupu firmy k zaměstnancům celkově. Tam tenkrát i chlapi měli hrozně málo.
Dneska dělám za daleko víc peněz, zodpovědnost mám taky, ale ostatní zaměstnanci tu mají také peníze pěkné. Od studenta na brigádě, po chlapa těsně před důchodem. Tak asi tak. ~R^ Nějakou diskriminaci, že by mladí měli výrazně víc než starší jsem nezaznamenala. buď firma platí málo všem, nebo platí hezky a taky všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.