| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejstarší syn má (je mu ale 15), zakládal ho asi kolem těch 13. Další (10, 8 a 8) nemají, sama nevidím důvod a zatím nechtějí (na internet přístup mají a nezneužívají). Sama mám víceméně prázdný profil používaný výjimečně, hlavně když někde chtějí přihlášení přes FB. Chápu FB jako dobrý nástroj, pokud děti ho používají v komunikaci se spolužáky a téměř nic nejde veřejně, na druhou stranu je to taky do jisté míry nebezpečné a dokud nemají v hlavě, je lépe, aby si to děti buď odpustily, nebo byly hlídány.
Ad zkušenosti s pitím a kouřením - no, nezkusila jsem ani jednu cigaretu nikdy - ani v dětství, smrdí mi to na dálku, muž také ne. Alkohol minimálně, takže pivo nebo tak tu dítě prostě nenajde. Mohly by ovšem časem "chytit" závislost na kofeinu, ale zatím ani ten běžně nepřijímají (ne že bych zakazovala, ale nemají chuť, radši vodu se šťávou). ~d~ Pokud by na druou stranu měly děti nějaký relatovně závažný důvod, proč FB zřídit, pak bych ho buď zřídila i dříve, nebo třeba pro účel komunikace pouštěla na svůj. Stejně jako mám já účet na herních serverech (a oni se přihlašují pode mnou), ptž jim fakt nedám do ruky platební data ke kartě, která jsou často přímo spojená s účtem (viz takový big fish, který je napojen přes předschválené platby na paypal, to bych se na výpise plateb asi dost podivila).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.