| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kalamity Yanka -je jí dvanáct a nemá. Zákon prafí jasně, od 13ti. Ti, co zuřizují facebook dětem dříve, se ode mne moc pochopení nedočkají. Já osobně bych ijnternetiovou síť zařadila do stejné katgorie jako cigarety a alkohol. Minimálně od 18ti. Ještě bych svolila na 16, ale níž ani ň. Taky mi totiž bylo 14....~


U vás ve škole děti nechodí na PC,nebo nechodí ke kamarádkám?Protože dítěti nemusíš zakládat profil ty sama,ale ony už to zvládají brzy samy a často jsou v ovládání FB šikovnější než rodiče,takže není problém si místo jména dát třeba jméno karamelka,nebo si zadat do zabezpečení že si ji nevyhledáš,a používat pak FB mimo tvůj dohled.U dcery pár takových známých bylo, co jim to rodiče striktně zakazovali dokud to nebude oficiálně povolené a oni stejně profil dávno měli,jen rodiče o něm netušili a stále tvrdili jak jejich dítko je slušné a nezkažené FB. Navíc ani to že si děti udělají profil se souhlasem rodiče a mají jej v přátelích neznamená že rodič vidí vše co tam dítě dělá,ono jde určité osoby přefiltrovat tak ,že vidí jen něco málo.
Když děti chtějí utají spoustu věcí,moje známá si taky myslí že její dítě nikdy nekouřilo a nekouří,že by to jako nekuřáci poznali,že ví že to jako základkou povinné dítko vyzkoušel a víckrát nic a ono houby dítě kouří pravidelně,sama jsem ho několikrát viděla,ale hádat se s ní nebudu



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.