| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám taky krátce před čtyřicítkou, ale spíš než vymezení vůči rodině jsem s věkem nějak tolerantnější. Jenže já jsem třeba iluze nikdy neměla - maminka mi zemřela už téměř před dvaceti lety, s otcem jsem si nerozuměla nikdy, a lepší to nebude. Další rodinu mám sice širokou, ale tam veškeré vztahy určují peníze - máš peníze = jsi oblíbený a právoplatný člen rodiny, nemáš peníze = nejsi nic a rodina tě nebere.... já bohužel spadám do té druhé kategorie.
Aktuálně tedy jediní lidé, kteří mi stojí za "řešení" jsou moji dva synové (čerstvě dospělí). Zbytek rodiny pozdravím, když je potkám a to je vše.
Pokud se týče kolegů, tak já jsem si je tedy nevybrala :-) a čím jsem starší, tím více se vyhýbám tomu, řešit (nebo mluvit) s nimi o jiných věcech než pracovních. Je to ale možná i tím, že jsme nyní hodně omladili kolektiv, takže kolegové jsou o skoro dvacet let mladší než já a jaksi si s nimi nemám moc co říct.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.