| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, kdyby mě mm štval jako tebe, taky bych nikam nejela. On je ale jinak zlatý, ale je prostě opatrný na peníze, nikdy není takový přebytek, aby se nedal zužitkovat rozumně. Jako do určité míry je skvělé mít rozumného chlapa, který kvůli dovolené nás nepřivede do bankrotu, ale všechno musí být do určité míry. Není to tak, že by nechtěl jet se mnou, ale je takový, že nechce "utrácet zbytečně". Už jsme se kvůli tomu hádali nespočetněkrát, ale nehnu s ním. Je to prostě v něm, výše platu s tím nemá co dělat. Nejhorší je, že takovým "šlechetným a zodpovědným argumentům" se těžko vzdoruje. Já jsem pak v pozici rozmazlené a zpovykané princezny, která má takový nerozum, že je schopná vyhodit x tisíc za povalování se u moře. Slibuje mi, že za rok možná, ale za dva roky určitě. Já už ho znám, vím, že za rok bude zase něco dalšího, co bude důležitější a přednější. Už jsem se smířila s tím, že spolu vyrazíme tak akorát do p*dele.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.