| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do původní práce jsem se nevrátila, byla k malým dětem vyloženě nevhodná (časově i náplní). Naštěstí nebyla ani dobře placená, takže z toho pohledu mi to nebylo líto. Bavilo mě to (pedagog volného času dětí a mládeže), ale před MD-RD, s vlastními dětmi jsem na to získala trochu jiný náhled ~;)

Během RD jsem se rekvalifikovala a našla si práci na zkrácený úvazek, bez ohledu na peníze (ale byly celkem ok), náplň neutrální (nebyla jsem ani nadšená, ani otrávená, ani přetížená, ani nuda...), priorita byla zvládat bez stresu děti, ale přitom i pracovat, protože jako matka na plný úvazek jsem se necítila dobře.

Náročnou pozici jsem vzala až pár let po návratu do procesu, když se děti daly již zvládat částečně "na dálku" mobilem. I tak jsem s nimi trávila v součtu dost času, některé dny jsem s nimi byla dost i přes den, jindy jsem dorazila v noci.

Pravidelně se vracet ke školkáčům kolem šesté by se mi nechtělo ani za velké peníze a atraktivní flek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.