| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pippi, přesně, mně by třeba za to ten stres nestál...navíc i finančně to pak nemusí být taková sláva, když nebudeš časově stíhat a budeš si platit někoho na vyzvedávání....
Jinak, jak psala třeba Tuten, že pracovala brzy od rána, aby odpoledne byla doma - to zase předpokládá, že máš ráno někoho, kdo ti zajistí a odvede děti do školky, školy (manžel, starší děti, babička)...u nás by to třeba ani nešlo - do školky i do školy jsme dojížděli a dojíždíme cca půl hodiny MHD, manžel ráno v 6 hodin odchází do práce, babičky přes půl města...to by prostě nebylo realizovatelné...naštěstí v práci jsem začínala až v půl deváté a pracovala na dlouhý/krátký týden - takže dva dny celé volné, dva dny komplet celé až do 20h v práci (to se staral odpoledne manžel nebo babička), jednou za 14 dní celý víkend od rána do večera...ale mezitím jsem právě měla vždycky ty celé volné dny, takže jsem klidně mohla nechat dítko doma ze školky a jeli jsme někam na výlet, nebo jsme se prostě užili, dopoledne, když byl ve školce, tak jsem si doma udělala co bylo potřeba a v poledne ho vyzvedla a celé odpoledne jsme měli pro sebe...pracuju tak doteď, ale zase to předpokládá nějakou výpomoc od rodiny, aspoň dokud jsou děti malé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.