| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krychle,
se vším souhlasím, jen začínám mít problém s č. 2 a č. 4.
Ke čtyřce - mám svých starostí dost a jeho stesky už mě zatěžují. Když převedu hovor jinam, nebo řeknu, že musím končit, stejně se vrátí ke svému nebo ještě nějakou chvíli mluví nebo to mám za hodinku znova.
A s tím souvisí dvojka - předevčírem mě totiž najednou napadla myšlenka, že nevím, jak bych vzala, kdyby po jeho "já už tady nebudu" ho druhý den našli na podlaze. Bojím se, že bych si mohla vyčítat, že jsem mu nepomohla, nic s tím neudělala, kdybych se třeba někde dozvěděla: "on mluvil o tom, že chce umřít? to jste měli hned volat tam a tam.."
A tak chci mít asi vyřešené, že jsem udělala maximum, co jsem mohla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.