| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám unikátní hesla všude, je jich asi 50 celkem. Ta používaná alespoň občas si pamatuju, většinu jich mám zapsaných, kromě bankovnictví, ta (3) mám pouze v hlavě.
Většina je kombinací předpon, existujících slov, která k nim normálně nepatří a nějakého pro mě důležitého čísla (vzor "antismycka333", "mezislon11", ta jednodušší bývají absurdní slova ("koloped", "muchobabka" a podobný styl).

Zásadně se vyhýbám diakritice a písmenům y a z, kvůli přihlašování z jiných počítačů s nedohadnutelně zapnutou klávesnicí.

Když mě nějaké stránky nutí heslo měnit, obvykle ho překombinuju (z muchobabka007 udělám babkomucha007 nebo babko007mucha a tak)

Svoje hesla nemám ukládané automaticky v prohlížeči ani ve svém vlastním počítači, nicméně na svém vlastním počítači se neodhlašuji z FB; mám i na vlastním počítači účet chráněný heslem (teda doma ho všichni znají, sice mám i účet guest, ale občas potřebuje někdo něco udělat, co z guesta nejde - nemívám tam vždycky aktuální adobe a tak, když někdo chce tisknout, tiskárnu mám jenom já; nikdo mimo domácnost se mi ale do PC nepodívá, dost rychle usíná a chce heslo i po probuzení, nehledě k tomu, že když někdo přijde a já vstanu, uspávám PC i rovnou).

Jednou jsem tady na rodině omylem napsala na otevřenou diskusi za sebe do jména jméno i heslo a pak příspěvek. Smazat to nešlo, tak jsem si místní heslo hned změnila. Nicméně někdo se mi ten den pokusil přihlásit do emailu (tehdy jsem ho měla viditelný), předpokládám, že zkoušel to moje profláklé heslo. Potom jsem si stáhla i email zpod jména.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.