| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z+2,
myslím, že si nerozumíme.
Nevím, jestli je to "filozofie", možná jo, prostě pro mne není RADOST spojená s nějakou hmotnou věcí. Samozřejmě chápu smysl upřímně věnovanýho dárku, ale nepotřebuju ho, protože pro mne je větší radost to "nehmotné", dárek stojí mezi tím nebo je minimálně zbytnej.
Když to zjednoduším, tak jsou lidi, co se těší na dárky a lidi, co se těší na to, že se někým uvidí, že mu ten dotyčný věnoval čas a kus sebe. Já k té radosti zkrátka nepotřebuju mejdlo nebo čokoládu. Ale protože nejsem trubka a vím, že vztahy k dárkům jsou všelijaké, tak dítě tímhle způsobem vedu - on dává dárky rád, dává si na nich záležet, což má asi po mně, jeho otec je pravý opak, pokud jde o obdarovávání ~;) - to, že mně udělá radost něčím než hmotnou věcí ho opravdu nijak nepoškozuje, o to bych se nebála.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.