| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem,
Jsem mlada svobodna žena...mám z nevydareneho vztahu jedno dítě.
Pracuji ve firmě kde jsme jako jedna velká rodina . V.velmi se mi v práci líbí a praci odvadim myslim poctivě.
Ale abych zašla kjadru věci.Delší dobu me sexuálně vzrušuje kolega . Jsme kamarádi.
Momentalne jsem poprvé na neschopence a nevím z jakého důvodu na me dolehl stav , ve ktere,m jsem jednala takto:
Zavolala jsem někomu s kým se znám ja,ale zároveň je velkým přítelem kolegy.
Sverila jsem se mu do telefonu po nějaké době hovoru s tím, ze me (smyšlené jméno) Adam sexuálně vzrušuje , ze ho rada nemám, ale ze bych s nim chtěla mit drsný sex.
(Stydim se před vámi,ale takhle jsem to citila a řekla)
Zároveň jsem ale řekla, ze se mu kvůli tomu vyhybam a nechci s nim mit vůbec nic společný ho,současné jsem ho poprosila ,aby si to nechal pro sebe

Dozvěděla jsem se , ze někam s kolegou následně odpoledne jeli.
Přepadl me strach , ze teto me slabé chvile využijí a jedou k zaměstnavateli, aby mu o cele věci řekli (připomínám,nás podnik funguje jako rodina) , ze mu řeknou, ze s nim chci drsný sex...ze to maji třeba dokonce nahrané cely hovor,ze to bude zaměstnavatel považovat za poruseni pracovní kázně a da mi okamzitou vypoved.
Práci mám doopravdy rada, já i kolega jsme svobodní,ale nevím jak on se na tyto věci diva a nevím, zda kvůli tomu nemůžu dostat dokonce po nástupu do prace výpověď.
Čistě racionalisticky je to možné? Ta výpověď po teto věci?
Musela jsem napsat,mám ted velké vycitky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.