| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

Gabco já dost dobře nechápu tvůj pojem venčení. To jsi asi myslela že jsi ho tam pustila na volno. A ne že se až tam vymočil a vykadil protože to jsi nedovedu představit. Pes si značkuje území v místě kde bydlí a ne až za dvacet minut chůze. Samozřejmě uklízet se to musí. A volný pohyb by měl být povolen až na místě kde je to vyhrazeno, případně kde to nikoho neohrožuje ani psa ani lidi. Ale venčení u paneláku je nejspíš nevyhnutelné. Bydlím v Ostravě a zvlášt na jaře když se začnou rozkládat ty zmrzlé hovínka za celou zimu je to děs. Ale taky mám psa a sbírám hovínka a platím poplatky a připadám si jako blázem když vidím jak to všem ostatním prochází. Policii by se snad musel ten pes vykadit rovnou na boty aby si toho všimli. Co se týče dětí náš pes na ně není zvyklý, velmi nerad se nechává hladit od cizích lidí. Vždycky když se mě zeptají raději řeknu že ne. Ale už se mi stalo že jsem psa musela vzít na ruce aby se zbavil dotěrných obdivovatelů kterých si jejich rodiče vůbec nehlídali. Reakci psa nemůže předvídat nikdo a riskovat to nehodlám. Nebojím se kousnutí to by si nedovolil. Spíš i obyčejné povalení na zem může způsobit velké potíže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.