| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano. Já naopak vítám, že se babička ptá ( i tak to pokaždé nějak zmastí ~t~ ) Teď chtěla nějaký bomba dárek pro dceru, ta si přála dolly sukni, takže babička se toho chytila...ale nekoupila ji, ušila ji. Šije a plete vytrvale, i když dcera něco vyrobeného ochotně na sebe vzala naposled ve třech letech.
No tak je to zas takový dárek napůl, je to skoro ta sukně, ale není to ona, navíc má tuhé okraje a škrábe do nohou.
Zbytek naštěstí už třetí rok řešíme tak, že já to najdu na netu, pošlu odkaz, babička se rozhodne a já to k ní objednám na dobírku.
Jinak měla talent dát to, co už dostala dcera doma, takže dostala boby a babička přišla s bobama, dostala stan, babička přišla se stanem atd.

V pěti letech mi udělala to, že dorazila s dortem, i když já už měla dort za 600,- koupený, když jsem pro ten svůj šla do chlaďáku, tak ona mezitím vytáhla svůj dort, zazpívala, předala jí ho a já tam s tím svým dortem stála jako kráva, tak jsem to na ni přehodila a už sedmým rokem zajišťuje dort. Neměla se do toho motat ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.