| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zjistila jsem, že je strašně důležitý čas, kdy člověk fakt nic nedělá, jen si tak nějak tříbí myšlenky. Jednu dobu, ještě na VŠ, jsem hodně studovala, hodně pracovala (a prd vydělala), pořád někde lítala. Taky jsem málo spala, to mi taky chybělo, usínala jsem při každé vhodné i nevhodné příležitosti. Ale hlavně mi chyběl ten čas, kdy si člověk aspoň jednou denně tak nějak utříbí myšlenky a uklidí v hlavě. A to lidi můžou provozovat různě, třeba běhání je na to super. Ale jde to různými způsoby, hlavně na to mít čas.
A to, co popisuje Anni, to je čas věnovaný dítěti. A to není žádné nicnedělání a flákání se. Moje máma to nikdy nedělala. Ale třeba zrovna to pozorování mraků jsem dělala s pratetou, sestrou mé babičky. A dodnes si na to pamatuju. Tohle je opravdové věnování se dětem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.