Odjakživa jezdíme s baťůžkem a v něm máme ne pití, ale ovocné pytlíčky, které nakrmí i napojí.
Taky tam máme lékárničku (ale my jezdíme na dlouhé sjezdovky, kde je dolů dost daleko) a náhradní rukavice a třeba náhradní nákrčník a tak.
Jinak naše děti uměly za hodinu lyžovat tak, že rovnou sjížděly červenou a rovnou jsme s nimi začali jezdit na velké sjezdovky. Ale my nezačínali ve třech letech, ale v pěti a ve čtyřech. Syn to do příštího roku zapomněl, ale velmi rychle si vzpomněl. Doporučuji nepořizovat pro začátek hůlky. Zrovna jsme se vrátili z hor a vždycky dáme nejprve jeden den na malinké sjezdovce na rozježdění a pak jedem na drsárny. Jezdíme jen půl dne, aby nebyl nikdo unavený-to považuji za základní typ jízdy s malými dětmi.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.