| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, to studium je úplně zadarmo. O peníze se nemusíš bát. Naštěkat do boudy, to je šílený termín. Rozhodovali jsme se dlouho a nakonec to po nějakých dramatických událostch rozťali, bylo to naprosto plánované, jen jsem opravdu nečekala, že se to podaří ve čtyřiceti na první pokus. Jistě chápeš, že školu lze dostudovat kdykoliv, na dítě je v pětačtyřiceti už pozdě. Jsem ráda, že jsem se tak rozhodla.
Pokud jde o to začít a nedokončit, zatím jsem vše v životě dokončila, včetně první školy. Mimochodem, tohle studium dokončila z třiceti lidí jedna. Mohla bych být druhá. Skoro jsem už byla odhodlaná, když jsem četla to, co tu psal někdo o zdravotních problémech. Toho se bojím.
A Světlana má pravdu, že studiem na VŠ se člověk nenaučí mluvit tím jazykem. S tím naprosto souhlasím. Jen mi nedává spát, že jsem do něčeho vrazila tolik času a energie a měla bych to hodit za hlavu. Je to docela těžké rozhodování, protože to nutně nepotřebuju, kdyby ano, byla by to jiná. Je fakt, že jsem začala mít po této stránce "roupy" a potřebu v něčem se vzdělávat, ale toto rozhodně není jednoduchá cesta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.