| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pro zdraví bych potřebovala udělat to, že budu v míru se sebou a se světem

ale to je těžký

tím nežíkám, že jsem v konfliktu s lidi kolem sebe, nejsem a doufám, že ani ony se mnou ne, mám je všechny ráda, i když jsou vztahy někdy ....takové únavně složité . Ale konflikty nepěstuju.

Ale cítím se často unavená svetem a životem. V praxi to má ten dpad, že mám strach, někdy až úzkost, abych se dožila dospělosti detí a dotáhla do zdárného konce to, za co jsem si vzala odpovědnost tím, že sjem je porodila ...k mým hlavním životním obavám patří, že je opustím předčasně

na druhou stranu se neumím vžít do tohy být na světě nejak moc dlouho, nevidím v tom pozitiva - čím je člověka na svetě dýl, tím větší riziko, že bude hledět "do hrobu" hodně lidem, keré má rád, že ho postihnou vleklé nemoci, nesoběstačnost, demence, osamělost.....
čemuž s ečasto nezabrání ani aktivním stárnutím , preventivními kontrolami a zdravým životním stylem ----nekdy si říká, jestli mne zdravý životní styl nedovede jen k tomu, že místi na rakovinu v osmašedesáti umřu na Alzheimerovu chorobu v pětaosmdesáti - čehož se bojím víc

suma sumárum - zatím se snažím žít do té míry zdravě, abych měla šanci, že tu vydržím ještě alespoň 16 let, což by mělo vijít do promoce nejmladšího dítetě .




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.