| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

co je racioánlnho na tom, chtít na tomhle svetě vydržet kdoví jak dlouho? Co je racionálního a dokonce zdravého třeba na tvojí posedlosti ted už skoro extrémní štíhlostí, neustálým sportem atd.? Z mého pohledu bys možná, a neber to zle, potřebovala psychologa víc ty, protože se snažíš mít kontrolu alespoň nad svojí váhou ve svetě, kd má člověk konrolu nad máločím...

nemyslím si, že mám deprese, mám ráda své děti, žiju celkem ráda, dost často se od srdce zasměju, ve středu jsem třeba byla na bezvadném koncertě Marty Kubišové, ale přesto mi připadá absurdní myšlenka chtít se dožít vysokého věku ...protože šance, že to bude pro mne kvalitní život není velká, např. nesu velmi težko ztráty , zejm. lidí

zámerně se nehuntuju, ale taky moc neplánuju zdravý životní styl , to mi taky připadá směšné - vyrosta jsem v kraji, kde smrdělo Schwarze Pumpe a rezavěly stromy, hukl na nás spad z Černobylu, denně tu lezu přes srdutý střed města a několik dusných křižovatek , když jdu do práce, pracoviště mám nad frekventovanou křižovatkou, nemám přehled, kolik kde jedů vypiju a nadýchám, takže mi připadá víc iracionální než racionální, abych si sestavovala zdravé jídelníčky, umanutě sportovala, kontrolovala BMI, tlak, moč a rosný bod ~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.