| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jentak - nemyslím to ve zlém, právě naopak. Ale již delší dobu, co tě tu čtu, mi přijde, že tu svoji práci prostě nemáš ráda.
Protože kdybys to brala sice jako nutný zlo, ale přesto tě alespoň trochu bavila, tak bys mluvila jinak.
Moje mamka dělala různé práce - od dělnice, přes skladnici, vrátnou, masérku a říká, že na ni sedí Nerudovské: "Vším čím jsem byl, byl jsem rád." :-)
Já když nad tím přemýšlím, tak já taky. ( kromě jedné práce kalkulantky, kdy jsem se kvůli množství práce nemohla skoro ani vyčůrat a denní šichta málokdy končila dřív než za 10 hod práce...).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.