| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeskakujíc jsem přečetla pár příspěvků a vím, na co zakladatelka naráží. Myslím jsem měla doma podobný vzorek....Zakladatelko, není tvá bývalá tchyně také žena, jejíž existence stojí na demonstrativní nepostradatelnosti? Můj muž si také vemi nevážil té triviální práce okolo malých dětí. Také neustále podroboval kritice nutnou rutinu okolo malejch dětí, aniž by dostal někdy možnost vyzkoušet, co ten trapný provoz obnáší.

A nyni, když odešel k mbezdětné milence, která prostě má oproti mně "tah na branku", veškerou péči o děti v době, kdy jsou s tatínkem, obstarává babička:-).

Tatínek mých dětí ted vyhrožuje střídavou péčí (a jak mi navrhuje bratr:dej mu je před soudem, XY naprosto nechápe, co péče o děti obnáší). A nemyslet na děti, budu s péčí souhlasit, aby si to zkusil, ale vím jistě, že jeho péče by i ted znamenala péči babičky, která neřekne synovi ne přímo. Vlastně už jsem psala, ono se to zrcadlilo i v návštěvním režimu:po příchodu z porodnice babička nabízela "pochovám malou, ABY SIS MOHLA VYLUXOVAT". nEbo u oběda rozebírala, že by manžel měl spát mimo ložnici s malými dětmi, aby SE MOHL VYSPAT...já se sice nevyspala 5let, pracovala jsem od roka dítěte, ale to bylo v poho, on je muž, já žena. Asi jiíné živočišné druhy, výrazně se lišící potřebou spánku:-)

Ale moje máma je stejná, když byla švagrová s jedním dítětem měsíc v nemocnici, máma trvala na tom, že bratr nemůže pečovat o zbývající děti sám. Měla jsem k ní řeč, že po svých zkušenostech s XY si myslím, že chce-li opravdu udělat něco prospěšného pro rodinu mého bratra, tak at to nechá na nich. Taky měli podobnou krizi: více malých dětí, švagrová ubitá vstáváním a bezbřehostí péče, která není vlastně nikde vidět. Bratr furt v čudu, neviděl, co tj za kolotoč jen děti nakrmit, vyprat, zabavit....a poté, co měsíc ochutnal to "nicnedělání", fakt bych řekla, že setsakra na ženskou práci na md změnil pohled:-) Zakladatelko, rozumím, co tě štve. Taky mě to štvalo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.