| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune, tomu rozumím.

Já jsem v období "zájmu o věci přesahující hmotu" (když jsem začala vnímat svůj ateismus a následný agnosticismus jako příliš "ploché" či jak to říct, pro mě neuspokojivé vidění světa) zavadila o černou magii. Ne že bych se někdy pokusila ji provozovat, ale setkala jsem se s člověkem, co to dělal. A ač tehdy ještě bezvěrec, viděla jsem to jako cestu do pekel (nevím, jak jinak to nazvat). K magii (i jiné) mám od té doby značný respekt. A není to pro mě, ani omylem.

Nějakou dobu mě hodně přitahoval budhismus, ale když jsem se pokoušela zajet do něho hlouběji, hluboce mi to nesedělo. Mám k němu velký respekt, ale pro mne to cesta není.

Naproti tomu kolem křesťanství jsem se pomalu ochomýtala, furt mě to nefascinovalo, pomalu jsem si, bez intenzivního zájmu, skládala střípky, ani nevím jak, až jsem si jednoho dne uvědomila, že tomu jsem ochotna důvěřovat. A že mi Kristus vnitřně zřetelně "sedí".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.