| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Musím se taky přidat. Rodila jsem 2x jednou mi porod byl vyvolán.
1998-Přístup byl takový,že mi vyhodili manžela,jetli se to vůbec rozběhne dáme Vám vědět. A vyšoupli ho ze dveří. Manžel pak každou hodinu volal(od 7h do 14h).Přišla mi vynadat sestra co si myslí,aby pořád běhala k telefonu.A porod se rozběhl a oni se neobtěžovali mu to stejně říct.Tak jsem tam byla sama.Byli opravdu hodně milý, že. Na porodním sále jsem dostala sestřičku ta byla hodná.Pořinesla mi deku,byla mi zima(nejedla jsem od6:30 a bylo 19h).Nesměla jsem z důvodem,že kdyby museli operovat.Nějak to nechápu doteď.
Stane se bouračka a nikdo neřeší kdy raněný jedl nebo snad pumpují před operací obsah žaludku?
2001-Kupodivu se mi rozběhl normálně.Do nemocnice jsem zašla,že jsem se musela stejně natočit a měla jsem slaboučké bolesti v podbříšku.První přivítání bylo co tady chcete.Vysvětlovala jsem,že se mám přijít natočit,že mám termín porodu na dnešek a (v tu chvíli jsem se dověděla,že nemůžu rodit,že mám malé břicho což byla pravda, mě to nevadilo)mám nějaké slaboučké bolesti. Psadili mě milostivě na monitor a pak na mě udeřila znova,že mám poslíčky(na monitoru nic za 40min.) a jako druhorodička to musím poznat. Řekla mi,že můžu domů já se zeptala jestli by mě nemohl pan doktor ještě vyšetřit( to byla drzost,že?).Bylo mi vyhověno. Zjistilo se,že jsem otevřená na 6cm(tvrdili to oni do dnes si myslím,že to bylo víc) a letěli jsem okamžitě na sál.Píchla se voda a za asi 20min. Byl náš druhý lumpík na světě.
TAKŽE VŠE JE V LIDECH A V PŘÍSTUPU,ALE BOHUŽEL SE TOHO MOC NEMĚNÍ.
A štve mě,že člověk řekne pocity a technika něco jiného.Já jsem ten blbec a který tomu nerozumí.oni mají pravdu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.