| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Nedalo mě to,abych něco k tomuto tématu nenapsala.
Myslím, že to že mnoho maminek čekatelek se bojí přirozeného je dané
tím,že na každou sebemenší bolístku máme nějakou pilulku nebo sirupek.
Těhotenství a porod je většinou opravdu věc naprosto přirozená a souhlasím z názorem,že kdyby menzes byl tak jednou za rok, tak ho strávíme v nemocnici.
Porod vedený lékařem a v poloze ležmo,nebo skoro ležmo vymysleli lékaři
na francouzském dvoře, kdy krále vzrušoval pohled na roztaženénohy a ženské orgány řádně prokrvené porodem. Král se přece nebude naklánět a hlavně je to pohodlnější i pro lékaře.Sledoval tak své milenky.....dálto nebudu rozvádět

Obě děti jsem odrodila jinak,než klasicky. K tomu rozhodnutí mě vedla zkušenost s vyšetřením na urogynekologii. Opravdu si nedovedu představit jak v leže (skoroleže) můžu tlačit.Musela bych mít asi průjem. Tak jsem syna rodila v CAPu na Bulovce ve stoje za pomoci tatínka a dceru jsem si porodila do vany ve Vrchlabí.
Jsem ráda,že to pro mě nebylo nic hrozného. Po prvním porodu jsem kamarádce řekla,že to byla fuška jako bych si dala na horách pořádnou tůru.Podruhém to bylo lepší. Bylo to kratší a nebyla jsem tak unavená.Sama jsem přešla i z porodního pokoje na
pokoj.Kochala jsem se princeznou i s tatínkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.